Movies
Ratings
187

All for LoveRated ★ 3.0

AssassinationRated ★ 3.0

My Tutor FriendRated ★ 3.5
HitchRated ★ 4.0

Perfect NumberRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.5
Someone SpecialRated ★ 3.0

Love ForecastRated ★ 2.5

Too Beautiful to LieRated ★ 2.0
Love FictionRated ★ 1.5

Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0

Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5

What Women WantRated ★ 1.5

R-PointRated ★ 2.5

Another Public EnemyRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.5