Series
Ratings
352

Attack on TitanRated ★ 4.0

Attack on TitanRated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 5.0
Kodoku no Gurume 2020 New Year's Eve SPRated ★ 3.5
World Theme TravelRated ★ 5.0
걸어서 세계속으로Rated ★ 5.0
Kodoku no Gurume Haishin Original 2~Goro Genin Mamire~Rated ★ 3.5
Hikaru no GoRated ★ 4.0
The SinnerRated ★ 3.0

Grand Maison TokyoRated ★ 3.0

Haikyuu!!Rated ★ 3.5
Good PartnerRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
The SinnerRated ★ 3.0
The SinnerRated ★ 4.0
The SinnerRated ★ 5.0
MindhunterRated ★ 5.0
MindhunterRated ★ 5.0
Messi Meets AmericaRated ★ 2.5