Movies
Ratings
799
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HumintRated ★ 2.0
The King's WardenRated ★ 3.5

Radio StarRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
The UglyRated ★ 3.5

No Other ChoiceRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
That Day, on the BeachRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0

ExhumaRated ★ 2.0
Phantom ThreadRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5