Series
Ratings
83
Crime SceneRated ★ 4.0

Reborn RichRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0

House of CardsRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5

House of CardsRated ★ 4.0

House of CardsRated ★ 3.5
My Fair Princess 2Rated ★ 3.5
My Fair PrincessRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
Search: WWWRated ★ 4.0