Movies
Ratings
243

Architecture 101Rated ★ 5.0
CrocodileRated ★ 4.0
Address UnknownRated ★ 4.5
House of WaxRated ★ 3.0
Tremors 2: AftershocksRated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 2.5
The BowRated ★ 5.0
YamakasiRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 3.5
Child's Play 3Rated ★ 3.0
The Final DestinationRated ★ 3.0
Good Luck ChuckRated ★ 3.5
The IsleRated ★ 4.5
Saw VRated ★ 2.5
Rumble in the BronxRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 3.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 2.0
SakuranRated ★ 3.0