Movies
Ratings
65
Inside OutRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.0

Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0

Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
LucyRated ★ 1.5
InterstellarRated ★ 4.5

Ode to My FatherRated ★ 4.0

Highway StarRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 4.0

The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5

May 18Rated ★ 3.5

The Divine MoveRated ★ 2.0

A Hard DayRated ★ 4.5

Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5

Source CodeRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 2.0

SilmidoRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.5