Titles you rated


Missing YouRated ★ 1.0
DoctorsRated ★ 2.0
InuYashaRated ★ 4.5
InuYashaRated ★ 4.5
InuYashaRated ★ 4.5
InuYashaRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
InuYashaRated ★ 4.5
InuYashaRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.5
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5

Personal TasteRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 4.0

One Spring NightRated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0

My Love From Another StarRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0