Titles you rated
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
MulanRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 2.5
Becoming JaneRated ★ 4.0

Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5

May 18Rated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.5

The Cat ReturnsRated ★ 2.5