Titles you rated


Be MelodramaticRated ★ 4.5

SKY CastleRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0

My Love From Another StarRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5

Rustic PeriodRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.0
Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5