Titles you rated
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 0.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
The Silent SeaRated ★ 0.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Money Heist Season 5Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Money HeistRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
The Last DanceRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5