Series
Ratings
33
The MentalistRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 4.0

Girls Band CryRated ★ 4.0
Your Turn To KillRated ★ 2.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0
Severance Season 1Rated ★ 2.5
BanG Dream! Ave MujicaRated ★ 4.0
Stay CloseRated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 3.0

Attack on TitanRated ★ 3.0

Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0

Attack on TitanRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5

Haikyuu!!Rated ★ 2.5
SherlockRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 3.0