Titles you rated
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
Sharp1Rated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 4.5

My GirlRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.5

Personal TasteRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0

Temptation of WifeRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 5.0