Series
Ratings
79
The Rose of VersaillesRated ★ 5.0

Demon SlayerRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.0

The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Vengeful SpiritRated ★ 3.5
Toy Soldiers 2Rated ★ 3.0
Toy SoldiersRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.0
Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
Dr. Slump: Arale-chanRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Invisible ManRated ★ 3.5
Generation WarRated ★ 4.0
Mr. BeanRated ★ 3.5
Ranma 1/2Rated ★ 3.0
Daddy FishRated ★ 4.5
The Great AmbitionRated ★ 3.0