Movies
Ratings
986

The Man Standing NextRated ★ 3.0

AssassinationRated ★ 3.5
The PurgeRated ★ 1.0

A Tale of Two SistersRated ★ 2.5
The Purge: AnarchyRated ★ 1.5
The InternshipRated ★ 3.5
Delivery ManRated ★ 3.0
A Street Cat Named BobRated ★ 3.0
Black AdamRated ★ 2.5
Big StanRated ★ 3.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 2.5
This Is the EndRated ★ 3.0
Dumb and Dumber ToRated ★ 2.0
Ghostbusters AfterlifeRated ★ 2.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
Bad Boys for LifeRated ★ 2.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 2.5
Tremors 2: AftershocksRated ★ 2.0
Lilo & Stitch 2: Stitch has a GlitchRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.0