Series
Ratings
23
My Little TelevisionRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Framing Britney SpearsRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 5.0
GiantRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
New Tales of the GisaengRated ★ 1.5

Temptation of WifeRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5

Rustic PeriodRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 0.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.5
The Great King, SejongRated ★ 4.5
Steal HeartRated ★ 5.0
Empress CheonchuRated ★ 1.5