Movies
Ratings
77

Little ForestRated ★ 4.5
Night Train to LisbonRated ★ 5.0
The VowRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0

My Sassy GirlRated ★ 3.0
The Nanny DiariesRated ★ 3.5
CloserRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 2.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.5

Secret SunshineRated ★ 4.5

Begin AgainRated ★ 4.0
Buckwheat Flower, A Lucky Day and SpringRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0