Series
Ratings
20
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5

The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0

My Love From Another StarRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Here Comes Mr. OhRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5

Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5