Series
Ratings
59

Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0

Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5

Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 2.5

Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5

Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0

Attack on TitanRated ★ 5.0

Attack on TitanRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
BargainRated ★ 4.5