Series
Ratings
198
ChernobylRated ★ 4.5
DARLING in the FRANXXRated ★ 3.5
Born to be a FlowerRated ★ 0.5
SSSS.GRIDMANRated ★ 3.5

SKY CastleRated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.5
Steins;Gate 0Rated ★ 4.5
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 3Rated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 4.0

99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
12 MonkeysRated ★ 4.5
12 MonkeysRated ★ 4.5
히나마츠리Rated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Demi Gods & Semi DevilsRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0