Series
Ratings
19
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
ReturnRated ★ 2.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Once Upon a TimeRated ★ 1.0

Scarlet Heart: RyeoRated ★ 0.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 1.0
The Good WifeRated ★ 4.0
24Rated ★ 4.0
24Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
24Rated ★ 4.0

Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0