Titles you rated
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 1.5

A Tale of Two SistersRated ★ 3.5

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5

Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 0.5

A Frozen FlowerRated ★ 2.0

HelplessRated ★ 1.0

The HostRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0

The ServantRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 3.5

The Chronicles of EvilRated ★ 0.5

The Amazing Spider-ManRated ★ 1.5
The AnimatrixRated ★ 5.0

A Werewolf BoyRated ★ 4.5