Series
Ratings
135
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5

House of CardsRated ★ 4.5

House of CardsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Time HotelRated ★ 4.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.0