Series
Ratings
1489
High Potential Season 2Rated ★ 3.5
천하제빵Rated ★ 2.0
Paradise Season 2Rated ★ 3.5
The Genius Paik Season 3Rated ★ 3.0
Shrinking Season 1Rated ★ 4.0
Warau SalesmanRated ★ 3.0
Ready or Not: TexasRated ★ 3.0
Doctor&DetectiveRated ★ 3.0
Drops of God Season 2Rated ★ 3.0
Kinpa to Onigiri: Koisuru Futari wa Niteite ChigauRated ★ 2.0
셰프와 사냥꾼Rated ★ 3.0
Boyfriend on DemandRated ★ 3.0
Battle of FatesRated ★ 2.0
The BeautyRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 3.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
더 코리안 셰프Rated ★ 3.5
Gifted Season 1Rated ★ 2.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Single's Inferno ReunionRated ★ 3.5