Series
Ratings
242
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0

Nodame CantabileRated ★ 5.0
The Road to MurderRated ★ 3.5
Mikami SenseiRated ★ 2.0
Future SonRated ★ 5.0
GezanmeshiRated ★ 4.0
The DinosaursRated ★ 4.0
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.5
Odd TaxiRated ★ 4.5
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.5
Someday in Zero GravityRated ★ 5.0
THE LAST COP episode 0Rated ★ 1.0
東京女子図鑑Rated ★ 4.0
SynanthropeRated ★ 4.5
ST 경시청과학특수반Rated ★ 3.0
Sea Side BlueRated ★ 1.5
白衣の戦士!Rated ★ 2.0
Non-rem no Mado 2023 ShinshunRated ★ 4.0
Non-rem no Mado 2023 SummerRated ★ 3.5
Non-rem no Mado 2023 FuyuRated ★ 3.0