Series
Ratings
35
The LegendRated ★ 4.5
FargoRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
LostRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
MindhunterRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 2.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
WandaVisionRated ★ 2.0
Loki Season 1Rated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5

Attack on TitanRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0