Series
Ratings
75
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0

Attack on TitanRated ★ 4.0

Attack on TitanRated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
The Comeback: 2004 Boston Red SoxRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Uncle SamshikRated ★ 3.5
Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 3.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 3.0
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Over The TopRated ★ 3.0
Legacy: The True Story of the LA LakersRated ★ 3.0
The CaptainRated ★ 3.5