Movies
Ratings
447
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.0
Ghost RiderRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0

The FortressRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 2.0

A Taxi DriverRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
A Street Cat Named BobRated ★ 3.5

Kamome DinerRated ★ 1.5

Little ForestRated ★ 2.5
Blade Runner 2049Rated ★ 2.5
La La LandRated ★ 5.0

ParasiteRated ★ 5.0

ArrivalRated ★ 5.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.0

The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0