Titles you rated
The ManipulatedRated ★ 3.5
The Kidnapping DayRated ★ 3.5
Red EyeRated ★ 3.5
Shin's ProjectRated ★ 3.5
TempestRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 3.0
Beyond the BarRated ★ 3.0
The DefectsRated ★ 2.0
Nine PuzzleRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 3.5
The Art of NegotiationRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.0
NewtopiaRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Undercover High SchoolRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0