Movies
Ratings
42
Shrill Cries of SummerRated ★ 2.5

Confession of MurderRated ★ 2.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
Killer ToonRated ★ 2.5

The Fatal EncounterRated ★ 2.0

The TargetRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 3.0

Miss GrannyRated ★ 2.5
Venus TalkRated ★ 2.5

SunnyRated ★ 3.0
The Lincoln LawyerRated ★ 2.0

Source CodeRated ★ 3.5
OnceRated ★ 3.5
True GritRated ★ 4.0

SilencedRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
The Girl Next DoorRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.0

I Saw the DevilRated ★ 5.0