Series
Ratings
144
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Problem Child in HouseRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.0
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 4.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.5

The World of the MarriedRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.5
You Quiz On The BlockRated ★ 4.0
HyenaRated ★ 3.0

The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Handsome TigersRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Begin Again Season 2Rated ★ 3.5
Begin Again Season 3Rated ★ 4.5
American Horror StoryRated ★ 4.0