Series
Ratings
17
Naruto ShippūdenRated ★ 5.0

Tokyo GhoulRated ★ 4.0

Attack on TitanRated ★ 5.0

Jujutsu KaisenRated ★ 4.5

SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5

My Dress-Up DarlingRated ★ 4.5
InuYashaRated ★ 4.5
InuYashaRated ★ 4.5
InuYashaRated ★ 4.5
InuYashaRated ★ 4.5
InuYashaRated ★ 4.5
InuYashaRated ★ 4.5
InuYashaRated ★ 4.5
Digimon TamersRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.0