Titles you rated
Coach CarterRated ★ 5.0

The City of ViolenceRated ★ 3.0

Fists of LegendRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.0
Scary Movie 3Rated ★ 2.5
OblivionRated ★ 3.5

Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.5
American PieRated ★ 3.5
Quantum of SolaceRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0

The HolidayRated ★ 3.5
BladeRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 1.5
HellboyRated ★ 2.5

How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 1.0
The ConjuringRated ★ 5.0