Series
Ratings
117
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5

이혼숙려캠프Rated ★ 4.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 4.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 4.0
Busted! Season 1Rated ★ 3.0
Running ManRated ★ 5.0

The Nokdu FlowerRated ★ 3.5

Relying on Heaven to Slaughter DragonsRated ★ 4.0
Duty After SchoolRated ★ 2.0
Taxi Driver 2Rated ★ 3.5
A-TEENRated ★ 3.0

Cleaning UpRated ★ 3.0
Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
아이 엠 복서Rated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0