Movies
Ratings
226
Be With YouRated ★ 4.5

Cold EyesRated ★ 3.5

SunflowerRated ★ 4.5
One DayRated ★ 3.5

Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0

Secretly, GreatlyRated ★ 3.5

Marriage BlueRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.5

Blood and TiesRated ★ 3.0

Friend : The Great LegacyRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5

The SuspectRated ★ 3.5

Way Back HomeRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.5

The Fatal EncounterRated ★ 3.5

The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5

The PiratesRated ★ 4.0