Series
Ratings
50
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Queen of ReversalsRated ★ 4.0
My Lovely GirlRated ★ 1.5
Jungle Fish Season 2Rated ★ 4.5
Lie to MeRated ★ 3.5
Keu Keu Island's SecretRated ★ 2.5
The Snow QueenRated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 4.5
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 2.0
New Tales of the GisaengRated ★ 4.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.5
Miss KoreaRated ★ 2.5
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 4.5
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0