Series
Ratings
41
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Louie Season 2Rated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
Mad MenRated ★ 5.0
Louie Season 1Rated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 5.0
FargoRated ★ 3.5
Community Season 2Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Community Season 1Rated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
The Office Season 4Rated ★ 5.0
Bates MotelRated ★ 2.0
The Office Season 5Rated ★ 5.0