Movies
Ratings
1925
Whispering WaterRated ★ 2.5
Den of ThievesRated ★ 3.5
The Ultimate DuoRated ★ 2.5

Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5
The CrowRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The SquareRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
SquirrelRated ★ 3.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 4.0
To: GerardRated ★ 4.0
TuskRated ★ 1.5

The Golden HolidayRated ★ 1.5
Project YRated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Violet Evergarden: RecollectionsRated ★ 4.0
「秒速5センチメートル」特別映像 - ある春の記憶 -Rated ★ 4.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 4.0

The Boy and the HeronRated ★ 4.0