Series
Ratings
28
All My Love For YouRated ★ 3.5
Miranda: Christmas 2014: SpecialRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 4.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 4.0
Where Stars LandRated ★ 4.0

Teenage ParentsRated ★ 4.0

Teenage Parents 2Rated ★ 4.0
Edge of FriendzoneRated ★ 3.5
Be My Boyfriend - Director's CutRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5

My Love From Another StarRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5

The HeirsRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
When You Love Yourself Season 2Rated ★ 4.5
When You Love YourselfRated ★ 4.5