Series
Ratings
15
Three Meals a Day: DoctorsRated ★ 4.0
What's Up?Rated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 4.5
Two CopsRated ★ 3.5

The Nokdu FlowerRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0