Series
Ratings
20
WestworldRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Prison Break Season 3Rated ★ 2.5
Prison Break Season 2Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 5.0

Nodame CantabileRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0