Series
Ratings
27
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Mr. BeanRated ★ 3.5
Nail Shop ParisRated ★ 0.5
Choco BankRated ★ 0.5
세계테마기행 - 이탈리아, 빛나는 시간을 찾아서Rated ★ 2.0
The Outstanding WomanRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 1.5
The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 5.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 5.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 3.0
Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0

Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.0
IRISRated ★ 3.0
Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5