Movies
Ratings
315
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Bagdad CafeRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5

SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 2.0
Dark NunsRated ★ 3.0

No Heaven, But Love.Rated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5

Love in the Big CityRated ★ 4.0
PossessedRated ★ 3.0

Memories of MatsukoRated ★ 4.0

Happy TogetherRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0