Series
Ratings
54
MIU404Rated ★ 4.0
If My Favorite Pop Idol Made it to the Budokan, I Would DieRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
The Elusive SamuraiRated ★ 3.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0

My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 3.0

My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom! XRated ★ 3.0

My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5

Girls Band CryRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.0

Jujutsu KaisenRated ★ 3.5

SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Friends Season 5Rated ★ 3.0
Friends Season 4Rated ★ 4.0
Friends Season 3Rated ★ 3.0
Friends Season 2Rated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 4.0