Series
Ratings
48
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
OddinaryRated ★ 3.0
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 3.5
Would You Like a Cup of Coffee?Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.0

SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 1.5
NokideugzoneRated ★ 2.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Semantic ErrorRated ★ 4.0

Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 2.5

Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Kemono JihenRated ★ 3.5
냉면 랩소디Rated ★ 3.0
Fire Force Season 2Rated ★ 3.0
Fire ForceRated ★ 3.0
KakeguruiRated ★ 3.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.0