Movies
Ratings
17

Inside MenRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0

Princess MononokeRated ★ 4.5

ArrivalRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5

Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5

Spirited AwayRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0