Series
Ratings
33
Dogs Are IncredibleRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.0
My Little TelevisionRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.0
Witch HuntRated ★ 3.5
2 Days and 1 Night Season 4Rated ★ 3.0
2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0

One Punch ManRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0