Series
Ratings
273
From Five To NineRated ★ 0.5
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 3.0
Kabe-koji-nekoyashiki-kun Desires to Be RecognizedRated ★ 0.5

Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 3.0

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Thus Spoke Kishibe RohanRated ★ 4.0
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.0
Muchuu sa, Kimi niRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
First LoveRated ★ 2.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.5
BOSS RIIZE: SHANGHAI IMPOSSIBLERated ★ 3.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.0
GyarusaRated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 5.0
Captivated, by YouRated ★ 3.5

Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
데스노트Rated ★ 3.5