Titles you rated

The SubstanceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
LobbyRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0

In the Mood for LoveRated ★ 3.5

My Hero Academia: You're NextRated ★ 3.0
Good PersonRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5

The Boy and the HeronRated ★ 2.0

ExhumaRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0

Love in the Big CityRated ★ 3.5