Movies
Ratings
440
Heaven's SoldiersRated ★ 2.5
Battle Royale II: RequiemRated ★ 3.0
The TournamentRated ★ 3.5
Eight Legged FreaksRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
[REC]²Rated ★ 1.5
xXx: State of the UnionRated ★ 2.0
Scary Movie 5Rated ★ 4.0
Ong Bak 3Rated ★ 1.0
The Scorpion KingRated ★ 2.0
MartyrsRated ★ 0.5
Spy Kids 2: The Island of Lost DreamsRated ★ 2.5
The Red ShoesRated ★ 1.5
Saw 3DRated ★ 3.0

The Guard PostRated ★ 2.0
Planet TerrorRated ★ 2.5
Saw VRated ★ 3.0

Volcano HighRated ★ 2.5
The King and IRated ★ 3.0
Ghost RiderRated ★ 1.0