Movies
Ratings
70

Kamikaze GirlsRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 2.5
MulanRated ★ 1.0

The ThroneRated ★ 3.5
20th Century GirlRated ★ 3.5
OpheliaRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
MulanRated ★ 5.0
No Longer HeroineRated ★ 1.5
Zootopia 2Rated ★ 5.0
Fall in Love at First KissRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0